Infolinka:

038 5320 316
038 5321 706

Moderné podlahy do interiéru

Laminátové podlahy v kolekcii Villa 4 V od nemeckého výrobcu Classen sa vyznačujú lamelami širokými až 282 mm. Vďaka tomu sa perfektne hodia najmä do priestranných, otvorených interiérov a pre veľké plochy. 

Industriálny štýl sa čoraz častejšie objavuje na scéne v súvislosti s interiérovým dizajnom. V podstate ide o priemyselný štýl, ktorý siaha do obdobia 19. storočia. V tom období vznikali na okrajoch miest haly a továrne, ktoré sa neskôr začali využívať ako obytné priestory. Tak začal vznikať novodobý štýl, ktorého cieľom nebolo zmeniť pôvodný vzhľad budovy, ale práve naopak, zachovať jej typický starý vzhľad. 

Charakteristickými znakmi industriálneho štýlu je najmä surový betón, málo opracovaný povrch, nedokonalý náter a povrch, odhalené tehlové steny, konštrukčné prvky, nábytok na kolieskach, vetráky, priemyselné svietidlá a iné. Typické sú odtiene sivej, čiernej, hnedej alebo tehlovej. Priemyselný štýl je najmä o kombinácii dreva a kovu.

Laminátové podlahy Villa 4V

Kolekcia Villa 4V od výrobcu Classen je ako stvorená pre interiéry v industriálnom štýle. Lamely sú oveľa širšie ako je štandard a to až 282 mm na šírku. Perfektne tak ukážu v otvorených priestoroch a na veľkých plochách. K lamelám je dostupná široká ponuka dekórov a jedinečných vzorov. Vďaka kolekcii Villa 4V dokážete vytvoriť zaujímavé varianty interiéru a podčiarknuť jeho jedinečnosť.